0
  • 0

Led Işıklı Solmayan Gül - Pembe

Farklı ve bir o kadarda göz alıcı bir hediye mi arıyorsun ? Senelerce kalıcı olacak canlı solmayan gül ve led ışıklarının birleşimi ile alınabilecek en şık hediyelerden. Led Işıklı Solmayan Gül Türkiye'de ilk ve tek Maccose.com'da.

Ücretsiz Kargo

1000,00 TL+KDV
KDV Dahil Fiyat :   1200.00 TL
Ürün Kodu :   P-35

Mükemmel bir hediyede taşınması gereken tüm nitelikleri taşıyan bu ürümüzde; göz alıcılık, kalıcılık, şıklık ve kaliteyi bir arada gözlemleyebilirsiniz.

Senelerce kalıcı olacak canlı solmayan gül ve led ışıklarının birleşimi ile alınabilecek en şık hediyelerden. Led Işıklı Solmayan Gül Türkiye'de ilk ve tek Maccose.com'da.

24x13 cm boyutundaki fanus içerisinde, şoklanmış ve özel işlemlerden geçirilmiş tam 3 sene solmayan gerçek gül (solmayan gül) bulunmakta olup led ışıklarla süslenmiştir. Ayrıca ürün dallarıda aynı şekilde şoklanmış gerçek daldır. Ürün 2 adet 2032 pil ile çalışmaktadır ve piller takılı olarak hazır halde gönderilmektedir. Ürünün özel lüks hediye kutusu mevcuttur. 

İster Doğum Günü Hediyesi olsun, ister Sevgiliye Hediye olsun, ister Arkadaşa Hediye olsun, ister Anneye Hediye olsun tüm özel günlerde alınabilecek klişeden uzak mükemmel bir hediye.